Hľadáte riešenie označovania vo Vašej výrobe a potrebovali by ste poradiť?

Ak plánujete nákup novej označovacej technológie a jej implementáciu do výrobnej linky alebo výmenu súčasnej technológie, bezplatné označenie vzorky je prvým krokom k úspešnému výberu označovacieho zariadenia.
V prípade záujmu o bližšie technické informácie a pomoc Vám odborne školení členovia nášho tímu vytypujú najvhodnejšiu technológiu s označovacím zariadení, ktoré splní Vaše požiadavky.

Po úvodnej konzultácii a prevzatí Vašej vzorky vytvoríme popis podľa Vašich požiadaviek, výberom vhodných technológií a zariadení z našej ponuky.

Okrem vyhotovenia samotnej vzorky Vám vypracujeme riešenie na mieru, vrátane potrebného príslušenstva a doplnkových zariadení, ktoré splnia individuálne požiadavky označovania vo Vašej prevádzke.

Po vyhotovení vzorky Vás budeme kontaktovať aby sme sa ubezpečili, že vzorka bola označená podľa Vášho zadania a zároveň spĺňa Vaše požiadavky.
Následne Vám vzorku doručíme, spoločne prekonzultujeme detaily zvolenej označovacej technológie a budeme čakať na Vaše vyhodnotenie kvality.
Ak sú označené vzorky podľa Vašich predstáv, no mali by ste záujem o otestovanie, prípadne zapožičanie zvoleného zariadenia priamo vo Vašej prevádzke, radi Vám vyjdeme v ústrety.

V prípade záujmu o vyhotovenie bezplatnej vzorky stačí vyplniť kontaktný formulár a naši pracovníci sa s Vami skontaktujú.