O nás

20 rokov skúseností s označovaním

História

Spoločnosť BOTTLING PRINTING, s.r.o. pôsobí na Slovenskom trhu v oblasti priemyselného značenia a označovacích technológií od roku 1998.

Svoje aktivity odštartovala distribúciou a servisom inkjetových označovacích zariadení, ktoré v súčasnosti predstavujú jednu z najvýznamnejších technológii označovania výrobkov v potravinárskom odvetví.

Za viac ako dvadsať rokov sa vyšpecifikovala naša ponuka označovacích technológií a doplnkového sortimentu v súlade s požiadavkami zákazníkov všetkých priemyselných odvetví.

Firma sa rozširovala, postupne sa budoval stabilný obchodný, servisný tím, doplnený o ľudí zabezpečujúcich dodávky tovaru, fakturácie a marketing.

Získavala potrebné skúsenosti, nadväzovala obchodné partnerstvá a budovala stabilnú sieť renomovaných svetových dodávateľov a zákazníkov z rôznych priemyselných odvetví, v rámci celého Slovenska.

Rok 2016 bol pre firmu dôležitý, v máji 2016 sa firma presťahovala do nových priestorov - Priemyselná, Podtureň - Roveň 221/6 v Liptovskom Hrádku.
Označujeme výrobky od roku 1998

Súčasnosť

V súčasnosti naša ponuka označovacích technológií okrem ink-jetovej technológie zahŕňa niekoľko ďalších technológií, ktoré dokážu splniť široké spektrum aj tých najnáročnejších požiadaviek našich zákazníkov.

Momentálny trend vývoja vo výrobných a baliacich linkách smeruje k neustálemu zvyšovaniu výkonu a rýchlosti, až ku komplexnej automatizácii. To si vyžaduje neustále napredovanie a inovácie označovacích technológií.

Všetky nami ponúkané zariadenia pochádzajú z dielne renomovaných svetových výrobcov a spĺňajú najvyššie kritériá spoľahlivosti a kvality tlače, aj v tých najnáročnejších výrobných podmienkach.

Pre zvládnutie požiadaviek trhu a aplikácie nových inovatívnych technológií je potrebný kvalitný ľudský kapitál a neustále zdokonaľovanie technických vedomostí.

Stabilitu a poskytovanie kvalitného poradenstva, montáže a servisu zabezpečuje náš tím skúsených odborníkov na území SR.

Každý projekt riešime individuálne od prvotnej konzultácie požiadavky, cez návrh technológie, testovanie vzorky zvolenou technológiou, prípadne predvedenie zariadenia, až po montáž a zabezpečenie trvalej prevádzky servisnými technikmi.

Našim hlavným cieľom je spokojnosť našich zákazníkov, kvalitná obchodno-technická podpora a neustále napredovanie pri realizácii rôznorodých projektov v oblasti automatizácie výrobných procesov a označovacích technológií.

Veríme, že aj naďalej budeme pre Vás kvalitným a zodpovedným partnerom.


kolektív Bottling Printing

NÁŠ TÍM

Ing. Miroslav Balko

Konateľ

Tel.: 0905 662 961

balko@bottlingprinting.sk

Ing. Martin Gbúr

Obchodný riaditeľ

Tel.: 0918 582 768

gbur@bottlingprinting.sk

Miloš Jančuška

Obchod

Tel.: 0907 822 226

jancuska@bottlingprinting.sk

Bc. Ján Foltán

Obchod

Tel.: 0917 910 031

foltan@bottlingprinting.sk

Ing. Jana Jančušová

Marketing

Tel.: 0915 821 203

jancusova@bottlingprinting.sk

Viera Rysulová

Fakturácie

Tel.: 0918 637 650

rysulova@bottlingprinting.sk

Bc. Erik Ferianc

Objednávky

Tel.: 0905 947 559

sklad@bottlingprinting.sk

Marek Straka

Projektový manažér

Tel.: 0905 473 890

straka@bottlingprinting.sk

Gabriel Mlynarčík

Servis

Tel.: 0917 862 574

mlynarcik@bottlingprinting.sk

Michal Dlholucký

Servis

Tel.: 0917 156 062

dlholucky@bottlingprinting.sk

Mário Matulay

Servisné stredisko Nitra

Tel.: 0918 637 649

servisnitra@bottlingprinting.sk

Pavol Jeremias

Servisné stredisko Nitra

Tel.: 0915 806 617

jeremias@bottlingprinting.sk

Potrebujete poradiť?

Radi vám poradíme ohľadne označovania výrobkov, prípadne pre vás vyrobíme testovaciu vzorku zdarma.