Ponúkame výmenu Vašej existujúcej inkjet tlačiarne za novú inkjetovú tlačiareň (značky LINX alebo Inkdustry), ktorá bola navrhnutá a inovovaná k dosiahnutiu zníženia spotreby solventu a zároveň predĺženia servisného intervalu.

Ink-jet tlačiarne umožňujú bezkontaktné značenie poréznych aj neporéznych materiálov, využívajúc širokú škálu atramentov (rôzne farby, priľnavosť, doba schnutia, špeciálna odolnosť, atď), ktoré zaručujú dlhodobú stálosť popisu a tiež odolnosť voči poveternostným podmienkam.
V ponuke máme niekoľko typov inkjetových tlačiarní, ktoré dokonale spĺňajú konkrétne požiadavky zákazníkov, najlepšie vyhovujú danej aplikácii či sa jedná o občasnú výrobnú prevádzku alebo nepretržitú výrobu.

INKJETOVÉ OZNAČOVACIE ZARIADENIA dokážu označiť rôzne materiály požadovanou správou s kvalitou tlače 200 DPI a rýchlosťou 5,6 m/s v závislosti od počtu popisovaných riadkov a výšky znaku.

INK-JET tlačiarne sú navrhnuté s úpravami a doplnkami pre maximálne zlepšenie užívateľského prístupu, zníženie nákladov na spotrebný materiál, zvýšenie spoľahlivosti tlačiarne a tým aj zvýšenie produktivity výrobnej linky.

Ako špeciálny BONUS k výmene inkjetovej tlačiarne ponúkame:

  • 1 x bezplatný servisný modul ku každej zakúpenej tlačiarni
  • Predĺžená záruka z 12 na 24 mesiacov

  • Ak máte záujem o viac informácií, prípadne osobnú konzultáciu nášho odborníka alebo chcete vykonať skúšobnú tlač na Vaše vzorky, neváhajte a kontaktujte nás na mail info@bottlingprinting.sk alebo telefonicky na číslo 0915 821 203

Tešíme sa na Váš záujem team Bottling Printing

    UKÁŽ VIAC