Spotrebný materiál

Ponúkame širokú paletu spotrebných materiálov pre každú dodávanú technológiu. Ku všetkých typom spotrebného materiálu dodávame karty bezpečnostných listov.
INKDUSTRY atramenty a riedidlá

INKDUSTRY atramenty a riedidlá

K inkjetovým zariadeniam značky INKDUSTRY dodávame ATRAMENT a SOLVENT rôznych typov a farieb podľa charakteru označovanej vzorky. 

Atramenty INKDUSTRY na báze farbiva sa vyznačujú vysokým kontrastom a dobrými vlastnosťami pre rôzne aplikácie. Vďaka výborným adhéznym vlastnostiam na širokej škále materiálov zabezpečujú vysokú kvalitu, stálosť a odolnosť popisu.

Pigmentované atramenty INKDUSTRY umožňujú vysoko kontrastné značenie rôznorodých materiálov, kde ani po dlhšej dobe od značenia nedochádza ku strate kontrastu.
Naša ponuka zahŕňa širokú škálu farebných pigmentových (biely, žltý, modrý,..) atramentov , ktoré spĺňajú požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Pre zabezpečenie spoľahlivého a stabilného procesu označovania Vašich výrobkov používame iba originálne atramenty a rozpúšťadlá značky Inkdustry.

LINX štandardné a špeciálne INK

Spotrebný materiál LINX obsahuje atramenty širokej farebnej škály a rôznych vlastností, ktoré predurčujú požadovaný typ atramentu pre rôzne podkladové materiály a rozličné aplikácie (označenie orosených a vlhkých materiálov, označovanie materiálov s vyššiu mastnotou, označovanie atramentami s vysokou odolnosťou voči niektorým chemikáliám. 

Medzi špeciálne atramenty pre inkjetovej technológie značky LINX patria aj pigmentové, potravinárske a špeciálne odolné atramenty vo viacerých farebných prevedeniach (atrament žltý, biely, modrý, červený) ale aj UV atrament, vytvárajúci neviditeľný popis, ktorý zviditeľní UV lampa,

Pre zabezpečenie spoľahlivého a stabilného procesu označovania Vašich výrobkov používame iba originálne atramenty a rozpúšťadlá značky LINX.

LINX štandardné a špeciálne INK
Mark-O-Print HP kazety

Mark-O-Print HP kazety

Označovacie zariadenia Thermal Inkjet od nemeckého výrobcu Markoprint ponúkajú pestrú škálu čiernych, bielych aj farebných atramentov pre značenie na porézne aj neporézne materiály. 

Cartridge systém Vám umožňuje jednoduchú a rýchlu zameniteľnosť jednotlivých atramentových náplní pre potreby značenia dvomi alebo viacerými farbami. 

Široká ponuka atramentových kaziet nám ponúka možnosť zvoliť najvhodnejší typ atramentu podľa individuálnych požiadaviek Vašej výrobnej linky.

Termotransferové pásky a etikety

TTR pásky predstavujú spotrebný materiál pre Termotransferové tlačiarne, či už na potlač etikiet alebo obalovej fólie priamo v baliacej linke. 

V našej ponuke máme aj rôzne typy termotransferových pások od základných čiernych cez bežné farebné až po metalické pásky.
TTR pásky ponúkame v rôznych zloženiach (vosk, vosk/živica, živica) a rôznych dĺžkach v závislosti od presnej požiadavky zákazníka.
Na základe vzorky etikiet alebo obalovej fólie Vám vyberieme najvhodnejší typ pásky, ktorý bude spĺňať Vaše požiadavky.

Etikety a štítky predstavujú rovnako neoddeliteľnú súčasť ponuky našich spotrebných materiálov.

Termotransferové pásky a etikety

Potrebujete poradiť?

Radi vám poradíme ohľadne označovania výrobkov, prípadne pre vás vyrobíme testovaciu vzorku zdarma.