BottlingPrinting - označovanie výrobkov

O firme

Spoločnosť BOTTLING PRINTING, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu v oblasti priemyselného značenia od roku 1998.

Za toto obdobie sa vyšpecifikovala naša ponuka označovacích zariadení aj doplnkového sortimentu podľa požiadaviek zákazníkov. Naše portfólio zahŕňa inkjet tlačiarne pre popis na jednotlivé výrobky, termotransferové značenie vhodné pre inštaláciu do baliacich liniek na priamy popis obalového materiálu, do ktorého je balený výrobok. Ďalej sú to tlačiarne a aplikátory etikiet, pričom vieme riešiť požiadavky zákazníka ohľadom označenia, evidencie a prepojenia so skladovým hospodárstvom a expedíciou.

V našej ponuke sú aj popisovacie zariadenia do sťažených výrobných prevádzok napr. s vysokou prašnosťou (výroba sypkých stavebných materiálov,..)  Najpokrokovejšou metódou značenia je laserová technológia, v našej ponuke sú typy CO2, vláknové a diódové lasery rôznych výkonov.

Podľa požiadaviek zákazníka sme schopní riešiť označovanie aj s verifikáciou vytlačeného kódu a označeného výrobku (čítačky a kamerový systém kontroly).

Zabezpečujeme dodávky spotrebného materiálu, ako sú atramenty, riedidlá, čistiace roztoky, etikety a termotransferové pásky.
Našim hlavným cieľom sú spokojní zákazníci, práve preto sa snažíme odborne vyškoleným personálom zabezpečiť
kvalitné poradenské služby, inštalácie a servis.

Veríme, že aj naďalej budeme pre Vás kvalitným a zodpovedným partnerom.

kolektív Bottling Printing

V máji 2016 sa firma presťahovala do nových priestorov - Priemyselná, Podtureň - Roveň 221/6 v Liptovskom Hrádku